галузі діяльності

Сільське господарство


Наша компанія має чималий досвід у реалізації проектів у даній галузі. Нижче Ви можете ознайомитися з деякими з них детальніше.


Сільське господарство – одна із провідних галузей, яка включає в собі вирощування сільськогосподарських культур і розведення тварин. Головним завданням якої є забезпечення населення продуктами харчування та постачання сировини для промисловості.


Для ефективної роботи сільського господарства повинна бути добре розвинена виробнича та невиробнича інфраструктури. Адже саме вони забезпечують заготівлю, транспортування, зберігання та реалізацію сільськогосподарської продукції, а також підготовку кадрів для даної галузі. А головним засобом виробництва в даній галузі діяльності є земля, родучість якої щороку знижується в Україні.


На сьогоднішній день найбільш високого рівня розвитку досягло сільське господарство розвинених країн Європи та Північної Америки. Проте у цій галузі діяльності економічно активне населення займає лише 2-6%. “Зелена революція” у цих країнах відбулася ще в середині ХХ століття та внесла глобальні зміни. А саме, підвищено продуктивність через застосування новітніх технологій, сільськогосподарських машин, пестицидів, мінеральних добрив, використанням генної інженерії та біотехнологій, а також робототехніки та електроніки.  

сільське господарство

Реалізовані проекти

Проектуємо, встановлюємо та налагоджуємо системи промислової автоматики. Програмуємо обладнання, та встановлюємо системи комп'ютерного моніторингу. Розробляємо нові механізми та надаємо послуги по обслуговуванні у галузі безпеки життєдіяльності.


CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500