галузі діяльності

Будівельна промисловість


Світовир має багаторічний досвід у розробці та виконанні проектів у будівельній промисловості. Ми розробляємо системи диспетчеризації будинку, системи "розумного будинку", системи водовідведення та водо очистки, пожежної безпеки та відеонагляду.


Будівельна галузь України за останні кілька років стрімко розвивається, проте значно відстає від світового рівня розвитку через брак фінансових надходжень. Важливість даної галузі для економіки країни є значною, адже включає капітальне будівництво та створює велику кількість робочих місць, Економічний ефект від розвитку цієї галузі полягає у мультиплікаційному ефекті коштів, вкладених у будівництво. 


Розвиток будівельної галузі впливає на розвиток у виробництві будівель­них матеріалів і відповідного обладнання, машинному будівництві, металургії і металообробці, нафто­хімічній промисловості, виробництві скла, деревообробній, транспортній, енергетичній та інших промислових галузях. А також, будівництво сприяє розвитку підприємств мало­го бізнесу. 

будівельна промисловість

Реалізовані проекти

Проектуємо, встановлюємо та налагоджуємо системи промислової автоматики. Програмуємо обладнання, та встановлюємо системи комп'ютерного моніторингу. Розробляємо нові механізми та надаємо послуги по обслуговуванні у будівельній промисловості.


CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500