Послуги

Конвеєрні системи

Світовир має великий досвід з проектування та монтажу конвеєрних систем. Ми впроваджуємо системи різної складності: 

- від одного конвеєра з простим керування з пульта; 

- до автоматичних ліній, на яких розміщені елементи перевірки якості, відбракування, завантаження в механізми, та інші які потрібні для виконання технологічного процесу.

Якщо конвеєрні системи розміщуються на різних рівнях чи поверхах будівля, ми встановлюємо систему ліфтів, що переміщують продукцію між цими рівнями. 

Можемо запропонувати різні варіанти реалізації, та різні схеми керування даними системами. Від ручного керування (конвеєри вмикаються людиною), до комплексу керування, на основі промислового контролера, який буде слідкувати за виробничим процесом, та керувати ним в режимі 7х24х365, без втручання оператора. 

Як правило конвеєрні системи розтягнуті на декілька десятків метрів, і можуть знаходитись в різних приміщеннях. В такому випадку виникає проблема моніторингу стану систем, та механізмів на конвеєрах. Для вирішення даної проблеми ми встановлюємо панелі оператора, на яких відображаються режими роботи, стани систем, та підсвічуються місця де виникають аварії, що значно пришвидшує час на усунення простою системи.  

реалізовані проекти


Ми готові реалізувати ваші ідеї розробивши індивідуальне та адаптивне рішення. 
Якість та сервісне обслуговування гарантуємо.

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500