галузі діяльності

ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ


Широкий спектр послуг, індивідуальний підхід, професійна команда інженерів і монтажників готові розробити проект та впровадити в життя ваші ідеї. Світовир має досвід роботи в даній галузі. Наші інженери займались розробкою машин, щитів автоматики, силових щитів, пультів та конвеєрних систем.

Маємо досвід проведення монтажних робіт з урахуванням специфіки підприємств галузі. Ми розробляємо нові машини, а також модернізуємо існуюче обладнання.


Харчова промисловість має складну структуру. До її складу входить більше 20 галузей, що виробляють як готову продукцію, так і напівфабрикати. Провідними напрямками харчової промисловості України є цукрова, м'ясна, молочна, олійно-жирова, плодово-овочево консервна, кондитерська, спиртова, виноробна, соляна. 


У системі агропромислового комплексу харчова промисловість тісно пов'язана з сільським господарством як провайдером сировини  та торгівлею. 


Ця галузь спроможна забезпечити продуктами харчування внутрішній споживчий ринок нашого населення на 85% та має значний експортний потенціал. Найбільший відсоток експорту належить борошномельній та круп'яній промисловості. 

Проектуємо, встановлюємо та налагоджуємо системи промислової автоматики. Програмуємо обладнання, та встановлюємо системи комп'ютерного моніторингу. Розробляємо нові механізми та надаємо послуги по обслуговуванні у харчовій промисловості.

галузі діяльності

Реалізовані проекти

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500