галузі діяльності

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ


Наша компанія не байдужа до безпеки життя суспільства, саме тому однією із сфер нашої діяльності є розробка та впровадження системи пожежогасіння та димовидалення у приміщеннях.  

Головним завданням протипожежної безпеки є розробка та впровадження системи, а також її аналіз і моніторинг. Такі системи повинні мати велику надійність та значний термін експлуатації. Саме тому важливо створити такі умови, щоб пожежа у домі чи споруді була неможливою.


Безпека життєдіяльності відіграє чималу роль у житті суспільства. Ця сфера діяльності пов’язана з вивченням усіх можливих закономірностей виникнення небезпеки та її наслідків, що може загрожувати повноцінному життю як людей, так і живій природі.


Світ небезпек безупинно зростає. При будь-якому виді діяльності людини завжди виникають відходи, побічні ефекти. Ця діяльність супроводжує роботу промислового і сільськогосподарського виробництв, засобів транспорту, використання різних видів палива при одержанні енергії, життя тварин і людей і.т.д. Відходи чи побічні ефекти поступають у навколишнє середовище у вигляді  викидів в атмосферу, скидання у водойми виробничого і побутового сміття, потоків механічної, теплової й електромагнітної енергії. І все це призводить до певного збою конкретної системи. Найгіршим є те, що методи і засоби захисту, які спеціально створюються від штучної діяльності створюються й удосконалюються зі значним запізненням.  

Проектуємо, встановлюємо та налагоджуємо системи промислової автоматики. Програмуємо обладнання, та встановлюємо системи комп'ютерного моніторингу. Розробляємо нові механізми та надаємо послуги по обслуговуванні у галузі безпеки життєдіяльності.

безпека життєдіяльності

Реалізовані проекти

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500