галузі діяльності

Металургія


Компанія Світовир тісно співпрацює з металургійними підприємствами, ми розробляємо, модернізуємо, автоматизуємо та проводимо сервісне обслуговування підприємств. Впроваджуємо системи перевірки якості продукції та діагностику виробництва (пошук вузьких місць, аналіз браку, ефективність роботи). 


Ми не лише модернізуємо діючі лінії та верстати, а й розробляємо нові згідно з потребами виробництва. 

В основі металургійної галузі є виробництво металів із руд чи інших видів сировини. Металургійні підприємства виробляють сировину для машинобудування, транспортної та будівельної промисловості. До комплексу цієї галузі належать гірничовидобувна промисловість, чорна та кольорова металургії. 


У структурі промисловості України дана галузь становить 35,1%. В країні існує значний науково-дослідний і конструкторський потенціал щодо металургійного виробництва – це наявність спеціалізованих наукових установ, як самостійних, так і інтегрованих у підприємства. Більшість металургійних підприємств України мають повний цикл виробництва і щорічно виплавляють від 1 до 10 млн тонн сталі. металургія

Реалізовані проекти

Зв'язок з нами

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.