галузі діяльності

ДЕРЕВООБРОБНА  промисловість


Компанія Світовир має великий досвід роботи у деревообробній галузі. Ми тісно співпрацюємо з деревообробними підприємствами, розробляємо, модернізуємо, автоматизуємо та проводимо сервісне обслуговування підприємств. Впроваджуємо системи перевірки якості продукції та діагностику виробництва (пошук вузьких місць, аналіз браку, ефективність роботи). 


Деревообробна промисловість об'єднує підприємства, які займаються заготівлею і переробкою деревини та інших лісових багатств. В її основі поєднуються: лісозаготівельна, деревообробна, целю­лозно-паперова і лісохімічна. Підприємства даної галузі виготовляють товари народного споживання а також, готову продукцію використовують будівельна галузь, сільське господарство, харчова промисловість та інші галузі. 


До складу деревообробної промисловості належать наступні групи виробництв:

  • виробництва, які здійснюють первинну обробку деревини (лісопильне, шпалопильне); 
  • вторинна обробка деревини (паркетне, фанерне, меблеве, деревостружкових плит, сірників, стандартних будинків і деталей та ін.); 
  • хіміко-механічна переробка деревини (деревоволокнистих плит, деревних пластиків). 

Частка лісової і деревообробної промисловості в усьому промисло­вому комплексі України досить низька (менше 2,5%), галузь не задо­вольняє потреб національної економіки і населення в багатьох важли­вих видах продукції. Це пов'язано, насамперед, з обмеженою сировин­ною базою: невисока лісистість (лісами вкрито 14% території країни), переважання лісів з обмеженим експлуатаційним значенням, невеликі заготівлі лісу. Потреби галузі покриваються за рахунок власних ресур­сів лише на третину, решта деревини імпортується. Найбільші обсяги виробництва припадають на меблеву промисловість. 


На сьогоднішній день галузь потерпає від нестачі технологічного устаткування для створення на промислових підприємствах України нових потужностей з виготовлення шліфувальних інструментів, абразивних кругів для заточування пил. 

деревообробна промисловість

Реалізовані проекти

Проектуємо, встановлюємо та налагоджуємо системи промислової автоматики. Програмуємо обладнання, та встановлюємо системи комп'ютерного моніторингу. Розробляємо нові механізми та надаємо послуги по обслуговуванні у деревообробній промисловості.

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500