Послуги

Розподільчі мережі: КТП, ТП, ЗРП, ВРП

Розподільчі мережі

Основними складовими розподільчих мереж є трансформаторні підстанції (ТП, КТП, ЗТП), розподільчі пристрої (РП, ВРП, ЗРП, КРПЗ) та власне мережі передачі електроенергії (кабельна чи повітряна), які призначені для прийому електроенергії (від генераторів електростанцій, перетворювачів і ліній електропередач) та розподілу між окремими споживачами. 

Наша команда займається повним спектром послуг в проектуванні, будівництві та монтажі, пусконалагоджені, обслуговуванні та модернізації трансформаторних підстанцій, розподільчих пристроїв і мереж передачі електроенергії як для цивільного сектору, так і для промисловості. 

Ми реалізували безліч проектів по будівництву та модернізації трансформаторних підстанцій (ТП), закритих трансформаторних підстанцій (ЗТП), розподільчих пристроїв як відкритих, так і закритих (РП, ВРП, ЗРП) а також проектування і монтаж комплектних трансформаторних підстанцій (КТП), комплектних розподільчих пристроїв закритого типу (КРПЗ).

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ


Підстанції

ПІДСТАНЦІЯ 110/35 КВ ПАТ СТЕБНИЦЬКЕ ГІРНИЧО-ХІМІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛІМІНЕРАЛ"

підстанції

Підстанція 110/6 КВ (с. Страшевичі)

підтанції

ПС 35 КВ ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ"

підстанції

Хуст 220 кВ

Ми готові реалізувати ваші ідеї розробивши сучасне та адаптивне рішення.
 Якість та сервісне обслуговування гарантуємо.

Зв'язок з нами

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.