Послуги

Розподільчі мережі: КТП, ТП, ЗРП, ВРП

Розподільчі мережі

Компанія надає широкий спектр послуг по проектуванню, монтажу та сервісному обслуговуванню об’єктів енергетики включаючи КТП, ТП, ЗРП, ВРП. Монтажний відділ Світовир до Ваших послуг! 

 Основними складовими розподільчих мереж є трансформаторні підстанції (ТП, КТП, ЗТП), розподільчі пристрої (РП, ВРП, ЗРП, КРПЗ) та власне мережі передачі електроенергії (кабельна чи повітряна), які призначені для прийому електроенергії (від генераторів електростанцій, перетворювачів і ліній електропередач) та розподілу між окремими споживачами. 

Наша команда займається повним спектром послуг в проектуванні, будівництві та монтажі, пусконалагоджені, обслуговуванні та модернізації трансформаторних підстанцій, розподільчих пристроїв і мереж передачі електроенергії як для цивільного сектору, так і для промисловості. 

Ми реалізували безліч проектів по будівництву та модернізації трансформаторних підстанцій (ТП), закритих трансформаторних підстанцій (ЗТП), розподільчих пристроїв як відкритих, так і закритих (РП, ВРП, ЗРП) а також проектування і монтаж комплектних трансформаторних підстанцій (КТП), комплектних розподільчих пристроїв закритого типу (КРПЗ).

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ


Підстанції

ПІДСТАНЦІЯ 110/35 КВ ПАТ СТЕБНИЦЬКЕ ГІРНИЧО-ХІМІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛІМІНЕРАЛ"

підстанції

Підстанція 110/6 КВ (с. Страшевичі)

підтанції

ПС 35 КВ ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ"

підстанції

Хуст 220 кВ

Ми готові реалізувати ваші ідеї розробивши сучасне та адаптивне рішення.
 Якість та сервісне обслуговування гарантуємо.

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500