Інжинірингова компаніяПромислова автоматика

Послуги


Послуги

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ


Автоматизація виробничих процесів. Програмування промислових контролерів ПЛК PLC, панелей керування верстатами HMI, розробка SCADA систем для управління заводом. Пневматика, механіка, гідравліка, електрика, програмування - Мехатроніка. Схеми, модель, прототип, зразок, промислове рішення.

Галузі діяльності

Індустрія 4.0

Як ми працюємо?

4-та промислова революція, а саме Industry 4.0 дає поштовх до активної автоматизації всіх процесів, машин, механізмів з метою прискорення технологічних змін та утримання лідерства на ринку.

наш фокус - індустрія 4.0

ТОВ «Світовир Автоматик» працює в індустрії 4.0, бачення якої полягає в тому, що в майбутньому промислові підприємства будуватимуть глобальні мережі для підключення своїх машин, заводів і складських приміщень як кібер-фізичні системи, які інтелектуально з'єднуватимуться та керуватимуть іншим шляхом обміну інформацією, що запускає дії. 

Ці кібер-фізичні системи приймуть форму розумних заводів, розумних машин, розумних сховищ і розумних ланцюжків постачання. Це сприятиме поліпшенню промислових процесів у виробництві в цілому, шляхом інжинірингу, використання матеріалів, ланцюгів постачання та управління життєвим циклом продукції. Це те, що ми називаємо горизонтальним ланцюгом вартості і бачення полягає в тому, що галузь 4.0 глибоко інтегрується з кожним етапом у горизонтальному ланцюжку вартості, щоб забезпечити величезні покращення в промисловому процесі. Промисловість 4.0 підтримує децентралізацію, яка дозволяє різним системам розумної фабрики приймати рішення автономно, не відхиляючись від шляху до єдиної, кінцевої організаційної мети. 

Зусилля промисловості 4.0 зосереджені також на тому, щоб зробити все в реальному часі, що вимагає, щоб виробничий процес збирав дані і зворотний зв'язок і моніторинг процесів також досягався в реальному часі.

компетентність

Ліцензія/Дозвіл/сертифікат

Партнери

Клієнти

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500