Електроінжиніринг

Реалізовані проекти

Сонячні електростанції Закарпаття

Сонячна електростанція призначена для промислового виробітку електричної енергії шляхом перетворення сонячної енергії в екологічно чисту електричну енергію в сонячних фотоелектричних модулях з наступною її трансформацією в зовнішні електричні мережі Закарпатської областіської області. 

Ціль здійснення даного проекту – децентралізація енергетики України. 

 •  Проектовані станції займають ділянки загальною площею понад 50 га; 
 • Прогнозована розрахункова потужність станцій сумарно становить понад 20 000 кВт; 
 • Прогнозована розрахункова середньорічна генерація електроенергій більше 24 000 МВт/год/рік. Компанією Світовир розроблялись різні розділи поектів. З індивідуальним підходом до кожної СЕС відповідно до вимог Замовника та технічних умов на приєднання виданих ПАТ "Закарпаттяобленерго".


СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ЛЬВІВЩИНИ

Динамічний ріст обсягів виготовлення фотоелектричних модулів, покращення їхньої ефективності та вдосконалення технології виробництва призвело до зниження собівартості будівництва сонячних електростанцій. Що в свою чергу являється одним з головних чинників, чому сонячна енергетика являється на даний час однією з галузей відновлюваної енергії, що розвиваються найбільш інтенсивно. Окрім того, сонячна енергетика являється екологічно чистою, СЕС не здійснюють негативного впливу на природнє середовище. 

Одні з найбільш розвинених держав світу (держави Балтики, Німеччина, Китай…), надають альтернативній енергетиці стратегічного значення, оскільки це призводить до енергетичної незалежності держави (зменшує залежність від імпорту нафти, газу, вугілля тощо). Завдяки державній підтримці та значним обсягам виробництва у таких державах як Чилі, Австралія, Мексика, Німеччина, сонячна енергія стала дешевшою від енергії отриманої від традиційних (нафта, газ, вугілля) джерел. 

На відміну від традиційних електростанцій, сонячні не потребують розташування поблизу річок та водойм. Це дає змогу будувати СЕС у будь-якому місці, зокрема на забруднених колишніми підприємствами територіях (колишні кар’єри, звалища тощо) та на землях не придатних або мало придатних для сільського господарства. Компанія Світовир приймє активну участь у розвитку альтернативних джерел енергії. 

Зокрема колектив Світовиру приймав активну участь у розробці проектів у повному або частковому обсязі проектів таких станцій Львівщини:
- Фотоелектрична сонячна електростанція «Нагірне-1»;
- Фотоелектрична наземна сонячна електростанція «Нагірне-2»; 
- Сонячна електростанція в с. Куликів Жовківського району Львівської області; - Фотоелектрична наземна сонячна електростанція «Щирець-1»; 
- Фотоелектрична наземна сонячна електростанція «Щирець-2» (І та ІІ черга); - Фотоелектрична наземна сонячна електростанція ФЕС «Семенівка»; - СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-1 в с. Добрівляни Стрийського району Львівської обл»;
- СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2 в с. Добрівляни Стрийського району Львівської обл; 
- СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-3 в с. Добрівляни Стрийського району Львівської обл.


СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ прикарпаття

Сонячна електростанція призначена для промислового виробітку електричної енергії шляхом перетворення сонячної енергії в екологічно чисту електричну енергію в сонячних фотоелектричних модулях з наступною її трансформацією в зовнішні електричні мережі Прикарпатської області.

Ціль здійснення даного проекту – децентралізація енергетики України.

Загальний опис станції: 
- проектована станція розташована на ділянці площею 4,98 га;
- прогнозована розрахункова потужність станції становить 2494,8 кВт;
- прогнозована розрахункова середньорічна генерація електроенергій – 2703 МВт/год/рік.

Проектом передбачено наступні стадії будівництва СЕС «Нове будівництво СЕС 2000 кВт в урочищі «Гора» с. Мишин Коломийського району Івано- Франківської»:
Влаштування обліку СЕС «Мишин»
Будівництво розподільчих мереж 10кВ.
Мережі 0,4кВ.
Проектування споживачів власних потреб СЕС.
Мережі постійного струму.
Система автоматизації і керування.


МОНТАЖ РОЗ'ЄДНУВАЧА НА ВРП 220 КВ

Проект розроблено для ДТЕК БУРШТИНСЬКА ТЕС (в рамках програми “«Зміна схеми підключення СШ-1А 220 кВ на СШ-1Б 220 кВ»”). 

Було виконано ряд завдань:

 • виконання проектної документації 
 • демонтаж роз'єднювача 220 кВ 
 • монтаж роз'єднювача 220 кВ 
 • виконання пуско-налагоджувальних робітВПРОВАДЖЕННЯ СИТЕМИ ЗАХИСТУ ВІД ОДНОФАЗНИХ ЗАМИКАНЬ

Впровадження ситеми захисту від однофазних замикань на землю в мережах 6 кВ ВП 5 бл. ДТЕК Бурштинська ТЕС (з викристанням пристроїв “АЛЬТРА”). 

 Ряд виконаних робіт в рамках проекту:

 • виконання проектної документації 
 •  монтаж системи захисту (пристроїїв “АЛЬТРА”) 
 • організація мережі передачі даних 
 • виконання пуско-налагодувальних робіт


ЗАМІНА ВИМИКАЧА 110 КВ НА ГПП-110/35/6

ЗАМІНА ВИМИКАЧА 110 КВ НА ГПП-110/35/6 КВПАТ СТЕБНИЦЬКЕ ГІРНИЧО-ХІМІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛІМІНЕРАЛ»

 Було виконано ряд робіт: 

 • виконання проектної документації 
 • демонтаж вимикача 110 кВ 
 • монтаж елегазового вимикача 110 кВ 120-SFM-32B SFM-SFM-32B 32B (CG Power Systems), монтаж ошинування 
 • виконання пуско-налагоджувальних робіт

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500