інжинірингова компанія

Заземлення

Заземлення

Всі промислові об`єкти мають мати заземлення, а окремо стоячі споруди, високі споруди та споруди підвищеної небезпеки також мають мати грозозахист. Житлові споруди також мають мати заземлення та блискавкозахист. 

Згідно правил безпеки які діють на території України, опір заземлюючого контуру має мати опір до 4 Ом, а опір контуру для блискавкозахисту до 10 Ом. 

Для правильного вибору заземлюючого пристрою проводять розрахунок де враховуються такі дані, як максимальний струм який зможе розсіяти заземлюючий контур, опір грунту в залежності від місцевості, а також інші факти. 

Для вибору блискавкозахисту, враховують ряд чинників, це і висота споруди, і її місце розташування, і конструкція даху, а також скільки осіб можу перебувати в цій споруді одночасно. 

Також є промислові об`єкти які вимагають особливого захисту, особливо це стосується телекомунікаційних систем, дата центрів, а також вибухо-небезпечних споруд.

Забезпечення електробезпеки являється невід'ємною складовою при проектуванні мереж електропостачання як для об'єктів промисловості, так і для об'єктів цивільного призначення (заводи, фабрики, школи, лікарні житловий сектор тощо).

Електробезпека – це система організаційних і технічних заходів, що забезпечують захист людей від небезпечної і шкідливої дії електричного струму, електричної дуги, електромагнітного поля, статичної електрики. Забезпечення електробезпеки є обов'язковим, та визначається діючими державними нормами та правилами. 
В електропроектування одним із важливих та обов'язкових заходів є усунення небезпеки ураження людей струмом у разі появи напруги на частинах конструкцій електроустаткування.
Для цього передбачається влаштування заземлення. Заземлення - це свідоме електричне з’єднання металевих частин електроустаткування з землею або її еквівалентною заміною.
Заземлення підлягають також всі інші металеві частини, які можуть опинитися під напругою при пошкодженні ізоляції. Залежно від від об'єкту та поставленого завдання виконуються наступні види забезпеченя електробезпеки: робоче заземленя, захистне заземлення, повторне зазамлення, занулення та система зрівнення потенціалів.
Задяки влаштуванню якісного та такого що відповідає усім відповідним нормам та правилам заземленню не лише забезпечується нульовий потенціал на корпуси приладу, але якісна роботу усіх пристроїв захистного вимкнення (автоматичні вимикачі, ПЗВ, ОПН, запобіжники, дифавтомати, тощо).
Захисне вимкнення – швидкодійний захист, що забезпечує автоматичне відключення електроустаткування, коли в ньому виникає небезпека ураження струмом.
Така небезпека може виникнути у випадку:
· замикання фази на корпус електроустаткування,
· пониження опору ізоляції фаз відносно землі,
· появи в мережі більш високої напруги,
· торкання людини до струмопровідних частин.

Реалізовані проекти


CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500