галузі діяльності

Енергетика


Світовир має чималий досвід у енергетичній промисловості, а також компанія зробила чималий вклад у розвиток даної галузі в Україні. За період 2014- 2019 років було побудовано 35 сонячних та гідроелектростанції, запущено 175 мВт відновлювальної енергії та виготовлено понад 1200 щитів автоматики. 


Широкий спектр послуг, індивідуальний підхід, професійна команда інженерів і монтажників готові розробити проект та впровадити в життя ваші ідеї. Світовир має усі необхідні дозволи, ліцензії та сертифікати по електропроектуванню до 750 кВ та електромонтажу до 750 кВ (ПЛ,КЛ,ТП,ЗРП,ВРП,ТЕЦ,ТЕС). 

Енергетична галузь діяльності полягає у роботі з енергетичними ресурсами з метою вироблення, перетворення, передачі і розподілу енергії. Рівень розвитку енергетики — один з найважливіших показників науково-технічного прогресу. Обсяги виробництва електроенергії та її виробництво на душу населення опосередковано визначають економічний потенціал та економічний рівень розвитку тієї чи іншої країни. 

Енергетика

Реалізовані проекти

Зв'язок з нами

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.