галузі діяльності

Енергетика


Світовир має чималий досвід у енергетичній промисловості, а також компанія зробила чималий вклад у розвиток даної галузі в Україні. За період 2014- 2019 років було побудовано 35 сонячних та гідроелектростанції, запущено 175 мВт відновлювальної енергії та виготовлено понад 1200 щитів автоматики. 


Широкий спектр послуг, індивідуальний підхід, професійна команда інженерів і монтажників готові розробити проект та впровадити в життя ваші ідеї. Світовир має усі необхідні дозволи, ліцензії та сертифікати по електропроектуванню до 750 кВ та електромонтажу до 750 кВ (ПЛ,КЛ,ТП,ЗРП,ВРП,ТЕЦ,ТЕС). 

Енергетична галузь діяльності полягає у роботі з енергетичними ресурсами з метою вироблення, перетворення, передачі і розподілу енергії. Рівень розвитку енергетики — один з найважливіших показників науково-технічного прогресу. Обсяги виробництва електроенергії та її виробництво на душу населення опосередковано визначають економічний потенціал та економічний рівень розвитку тієї чи іншої країни. 

Енергетика

Реалізовані проекти

Проектуємо, встановлюємо та налагоджуємо системи промислової автоматики. Програмуємо обладнання, та встановлюємо системи комп'ютерного моніторингу. Розробляємо нові механізми та надаємо послуги по обслуговуванні у галузі безпеки життєдіяльності.


CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500