інжинірингова компанія

Блискавкозахист

Блискавкозахист

Всі промислові об`єкти мають мати заземлення, а окремо стоячі споруди, високі споруди та споруди підвищеної небезпеки також мають мати грозозахист. 

Житлові споруди також мають мати заземлення та блискавкозахист. Згідно правил безпеки які діють на території України, опір заземлюючого контуру має мати опір до 4 Ом, а опір контуру для блискавкозахисту до 10 Ом. 

Для правильного вибору заземлюючого пристрою проводять розрахунок де враховуються такі дані, як максимальний струм який зможе розсіяти заземлюючий контур, опір грунту в залежності від місцевості, а також інші факти. 

Для вибору блискавкозахисту, враховують ряд чинників, це і висота споруди, і її місце розташування, і конструкція даху, а також скільки осіб можу перебувати в цій споруді одночасно. 

Також є промислові об`єкти які вимагають особливого захисту, особливо це стосується телекомунікаційних систем, дата центрів, а також вибухо-небезпечних споруд.  

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500