Послуги

Сервісне обслуговування автоматизованих виробничих систем

Що включає сервісне обслуговування?

Україна іде шляхом інтеграції в Європейську спільноту. 

А отже хочем ми того, чи ні, наша економіка буде ставати все більш схожа з європейською, а це неодмінно призведе до зростання оплати праці працівників усіх галузей.  

Галузь електроенергетики є досить складною з технічної точки зору і відповідальної з точки зору безпеки праці. Всі ці фактори призведуть до того що маленьким підприємствам, з невеликим штатом працівників, буде економічно недоцільно утримувати штат електриків на підприємстві. Значно економнішим варіантом, є заключити угоду на обслуговування свого підприємства професійною електромонтажною фірмою. Не треба щороку проходити навчання у спеціальних центрах, непотрібно купувати професійний інструмент для електриків, тестувати ізоляцію цього інструменту, спеціаліст який працює з електромережами різних підприємств здобуває більший досвід, а отже може оперативніше усунути неполадки і відновити роботу, або узагалі не допустити такі режими. До того ж маючи власний штат електриків, іноді доводиться дублювати їх, адже коли з них хтось захворіє, то підприємство просто не матиме до кого оперативно звернутися за допомогою. 

Ми надаємо весь спектр послуг з обслуговування електрогосподарки підприємства. Це і заміри ізоляції кабелів та проводів, опору заземлення, перевірка і обслуговування трансформаторів, автотрансформаторів, стабілізаторів, дизельгенераторів, обслуговування шаф компенсації реактивної енергії, усунення пробоїв ізоляції (встановлення низьковольтних та високовольтних муфт), виконання та обслуговування блискавкозахистів та контурів заземлення. Заміна кабелів та проводів по території підприємства, прокладка нових кабельканалів, лотків. Заміна контакторів та автоматів, обслуговування асинхронних та синхронних двигунів а також машин постійного струму. Реконструкція електрощитів та підстанцій. Заміна ламп, світильників та прожекторів. Проведення замірів з освітлення на робочому місці. 

Довіривши всі ці роботи нашій фірмі Ви отримаєте надійного партнера, Ваші інтереси та якість роботи будуть захищені нашим досвідом та контрактом між нами. 

Також на обслуговування Світовир бере об’єкти на яких реалізовано системи автоматики. Це вчасна перевірка всіх режимів роботи в точу числі і аварійних. Перевірка коректного зчитування даних, їхньої обробки та архівації, коректна і вчасна передача цих даних з віддалених точок на центральний сервер. Обслуговування інформаційних мереж. Безперебійного живлення та охолодження щитів керування. Підтримка працездатності PLC, HMI, SCADA, мехатронних пристроїв, IoT, конвеєрів, плавних пусків, частотних перетворювачів, генераторів, систем збудження. Оновлення програмного забезбечення.

Ми готові реалізувати ваші ідеї розробивши сучасне та адаптивне рішення.
 Якість та сервісне обслуговування гарантуємо.

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500