виробництво ЩИТІВ

силові ЩИТИ

силові щити

типи щитів

РОЗПОДІЛЬЧІ РЩ

ВВІДНО-ОБЛІКОВІ ВОЩ

АВР

ЩИТИ ОСВІТЛЕННЯ ЩО

ЩИТИ ОПЕРАТИВНОГО СТРУМУ

ВВІДНО-ОБЛІКОВІ ЩИТИ

Будь-яка комерційна або житлова споруда на своєму уводі має облік електричної енергії. 

Також якщо це підприємство, наприклад виробниче, то облік є також і по цехах, і по дільницях. Це потрібно не тільки для розрахунку з енергонадавальною організацією. але і для економного споживання енергоресурсів, адже маючи дані про споживання електроенергії можна їх аналізувати і впроваджувати енергоощадні технології, а після їх впровадження оцінювати результати від таких впроваджень. 

Для цього виготовляються щити обліку, ввідно-облікові щити. Для більш швидкого і економного аналізу таких даних, процеси зчитування показників лічильників автоматизуються. Ми впроваджуємо системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ). Такі системи дозволяють віддаленого отримувати інформацію про споживання електроенергії, архівацію таких даних, а також побудову графіків споживання енергії, склад енергії (активна. реактивна енергія, генерація-споживання, наявність гармонік, дво- або тризонність). 

Для віддаленого доступу лічильники на підстанціях оснащуються GSM модулями. По території підприємств може будуватися бездротова система. Окрім обліку електроенергії важливо знати її характеристики. Для цього застосовуються аналізатори електричної мережі. Аналізатори мережі, як лічильники електричної енергії суттєво різняться своїми можливостями. Вони можуть міряти від кількох параметрів з великим часовим проміжком, до величезної кількості даних на мінімальному проміжку часу. Також можуть встановлюватись реєстратори подій. Вони можуть як дискретно реєструвати події (ввімкнення автомату, зникнення напруги, вимкнення контактору) так і аналогові сигнали (величину напруги, струму, частоти). На відповідальних виробничих циклах якість електроенергії має бути відмінною. Аналізатори і реєстратори допоможуть як запобігти аварійним режимам так і недопускати їх у майбутньому. 

Сучасна електромережа є досить відмінною від електромережі яка була років 30 тому. Це залежить і від того, що сучасні генеруючі компанії, особливо альтернативної енергетики, мають у своїй структурі багато перетворювальних нелінійних елементів, а також споживачів, навантаження яких суттєво змінилося, це і використання тиристорних перетворювачів, і частотних перетворювачів. Це впливає на загальну мережу(тим самим на інших споживачів) та на свою електромережу зокрема. Для безпечної і довготривалої експлуатації електротехнічних пристроїв необхідно проаналізувати характер навантаження в мережі. Необхідно знати пікове та мінімальне навантаження мережі, погодинні, подобові та річні графіки споживання енергії, скільки активної та реактивної енергії споживається чи генерується, косинус фі, коефіцієнт потужності, вищі гармоніки. 

Як це знання захистить ваше цінне обладнання? 

Ви зможете адаптувати своє електрогосподарство для оптимальної роботи, що це дасть? 

ЕКОНОМІЮ!!! 

Як саме це дасть економію? 

Ви будете менше платити за електроенергію, пропускна здатність Вашої електромережі зросте, а електрообладнання буде менше виходити з ладу.


ШАФИ АВР

Шафи АВР (Автоматичного ввімкнення резерву) виготовляємо згідно технічного завдання замовника. 

Це можуть бути як однофазні уводи так і трьохфазні. Як на низькій напрузі 220 В або 380 В, так і на середніх напругах 6-10 кВ. 

Шафи можуть виконуватись у простому варіанті, наприклад коли до споруди підходять два кабелі живлення від різних джерел електропостачання. Кожне джерело живлення забезпечене індикацією наявності фаз. Черговий електрик в ручному режимі здійснює перемикання з одного джерела живлення на інше. Може бути більш складне виконання – автоматичне, на контакторах. Цей випадок підходить для щитових, які не мають цілодобового чергового персоналу. Реле напруги слідкують за наявністю напруги на прихідних кабелях (шинах), і при відхиленні якихось з параметрів на основному живленні, здійснює автоматичне перемикання на резервне джерело живлення. Також АВР може бути виконаний на автоматах з моторприводами, якими керує програмоване реле. 

Це є більш надійний варіант, особливо в місцях де щитові дуже близко знаходяться до великих підстанцій. В ночі іде суттєве зменшення споживаної електроенергії, у зв`язку з цим відбувається зростання напруги. Коли це трьохфазний увід, то напруга з 380 В у день. може зрости до 420 В уночі. Все це призводить до зростання напруги на котушках контакторів, а отже до їхнього нагрівання, а це в свою чергу призводить до швидкого виходу обладняння з ладу. У АВР з моторприводами даний недолік відсутній. Можливе виконання щитів АВР першої категорії безпеки. Це коли підходить два кабелі від енергонадавальної організації, а третій кабель від власної дизельної електростанції, або акумуляторної. Можливі інші варіанти виконання самих щитів АВР, а також логіка їх роботи може бути доволі складна.

Виготовляємо шафи керування для різних технологічних і промислових процесів.
Силові щити, панелі РЗА, щити автоматики, відеонагляду можуть бути виготовлені з матеріалів відомих світових марок та українських виробників. 
Виконання замовлення включає весь процес: від проектних робіт (3D моделі, схеми) до готової продукції та пусконалагодження на об’єкті.

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500