інжинірингова компанія

Електропостачання

Електропостачання

В наш час неможливо уявити життя та працю людини без електроенергії, тому електропостачання є невід'ємною часниною усіх процесів життедіяльності суспільсва. 

Електрична енергія має особливість – її неможливо у великих об`ємах зберігати, а отже вся згенерована енергія має споживатися. Все це вимагає дотримуватися ряду правил та вимог при підключенні до електричної мережі, адже від цього залежатиме надійність всієї системи. 

Наша компанія може вирішити усі Ваші турботи при підключенні до електромережі: від спільного формування опитного листа на тех умови, в якому розраховується необхідна Вам потужність та категорія надійності до здачі об`єкту в експлуатацію. 

Це влючає всі етапи: отримання технічних умов на приєднання, виконання проектно-кошторисної документації, зведення енергетичних установок, здача в експлуатацію та подальше обслуговування електрогосподарки. Ми маємо досвід проектування та дозвільну документацію до 750 кВ на території України.

Світовир втілює найсучасніші технології та ідеї для того щоб забезпечити наших замовників електроенергією. 

Проектні напрацювання  нашої компанії з широким використанням новітнього надійного устаткування забезпечують ефективну експлуатацію електроустаткування.

 Проекти по електропостачанню споживачів виконануються на підставі: 
- листа замовника; 
-технічного завдання виданого замовником; 
- технічни умов приєднання виданих енергопередавальною організацією. 

Залежно від вимог технічних умов здебільшого групою компаній Світовир виконуються наступні обсяги проектних та монтажних робіт щодо:
- виготовлення та монтажу ввідно-розподільчих пристроїв; 
- проектування та будівництво  ЛЕП низької, високої (середньої) напруги;
- проектування та будівництво ТП (КТП, ЗТП), РП; 
- реконструкції комірок високої (середньої) напруги в точці приєднання; 
- впровадження локального устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД) з можливістю інтеграції в автоматизовану систему контролю та обліку електроенергії (АСКОЕ).

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ


CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500