Виробництво щитів

компенсація реактивної потужності

Типи щитів

Компенсація реактивної потужності


Регульовані з контролером


Локальні (для двигунів, генераторів)


Середньої напруги (6, 10 кВ) 


Швидкодіючі (на твердотілих коліщатках) 


Із захистом від вищих гармонік


На основі наданих замовником даних: максимальне значення споживаної реактивної енергії, мінімальний ступінь зростання реактивної енергії, та частота ввімкнення реактивної складової, наявність гармонік в мережі та їхній характер (дану інформацію ми за завданням замовника можемо визначити самостійно) вибираємо необхідну шафу для коректної роботи пристрою компенсації реактивної енергії. 

Установки можуть виготовлятися як з імпортних матеріалів так і частково з вітчизняних, але в любому випадку матеріали застосовуються відомих брендів, це забезпечує надійну роботи пристроїв. Вибір деталей того чи іншого виробника залежатиме від умов експлуатації (навколишнє середовище, к-сть робочих змін на підприємстві, бажаний безвідмовний термін експлуатації установок).

Виготовляємо шафи керування для різних технологічних і промислових процесів.
Силові щити, панелі РЗА, щити автоматики, відеонагляду можуть бути виготовлені з матеріалів відомих світових марок та українських виробників. 
Виконання замовлення включає весь процес: від проектних робіт (3D моделі, схеми) до готової продукції та пусконалагодження на об’єкті.

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500