послуги

Підстанції

Підстанції відіграють одну з найважливіших ролей у передачі електричної енергії до споживачів - саме завдяки їм реалізується звязок між мережами з різними класами напруг. 

Та це не єдина роль, яку виконують підстанції. Також завдяки підстанціям реалізуються такі інженерні рішення як: можливість передачі, розподілення та перерозподілення електроенергії, компенсація реактивної потужності, регулювання напруги, зменшення ємністних струмів та струмів короткого замикання і т.д. 

Підстанції являються одним з найдорожчих елементів електромережі, особливо при великих класах напруги. Ось чому проектування підстанції є складним та відповідальним процесом, що вимагає ґрунтовного підходу до вибору типу, схеми та компоновки підстанції.
Задяки розвитку технологій, в наш час є можливість реалізовувати різні типи та схеми станцій, що надає змогу виконати ідивідуальний підхід для кожної конкретно поставленої задачі. 

Компанія Світовир виконує та реалізує проекти на будівництво нових та реконструкцію існуючих підстанцій різних класів напруг від 6 кВ до 750 кВ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Підстанції

Стебник 110/35 кВ

підстанції

Страшевичі 110/6 кВ

підтанції

Лукор 35 кВ

підстанції

Хуст 220 кВ

Зв'язок з нами

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати з нами, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.