послуги

Теплові Електростанції

Теплові електростанції

Енергетика будь-якої країни тісно пов'язана з її економікою. 
Міжнародним енергетичним агентством (МЕА) встаоновлено, що ключову роль у світовій енергетиці відіграють викопні енергоресурси. їхня частка в первинному енергоспоживанні у 2035 р. становитиме 75%, сьогодні – 81%. 

 На сьогоднішній день в Україні електроенергія, що виробляється на теплових електростанціях (ТЕС) становить понад 37%, з використанням органічних палив: природного газу і вугілля. Їх обладнання розраховано на тривалу работу. 

Технічний рівень цього обладнання з теплової економічності, автоматизації та чисельності персоналу, шкідливих викидів у навколишнє середовище не завжди відповідає сучасним вимогам. Переважна частина обладнання української електро- та теплоенергетики є фізично зношена майже на 50-70%.  

Для підвищення ефективності ТЕС важливе значення має виведення з експлуатації старого низькоекономічного обладнання та заміна його перспективним, що забезпечує радикальне зниження питомих витрат палива на виробництво електроенергії і тепла, підвищення коефіцієнту використання встановленої потужності та коефіцієнту корисної дії, зниження штатного коефіцієнта, зниження еконологічно шкідливих викидів у навколишнє середовище, а також зменшення ремонтних витрат. 

У світі сьогодні в тепловій енергетиці будуються і надійно працюють вугільні енергоблоки з коефіцієнтом корисної дії (ККД) 45 – 46% і парогазові установки (ПГУ) з ККД 55 – 58%.

Комапією Світовир виконувались електромонтажні роботи по реконструкції Бурштинської та Добротвірскої ТЕС. Детальний опис виконуваних робіт можна переглянути нижче.

ТЕПЛОВІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

БУРШТИНСЬКА ТЕС

На тепловій електростанції було виконано ряд робіт:

  • реконструкція ВРП 220 кВ 5-го енергоблоку (Заміна роз’єднувача 220 кВ, релейний захист)
  • встановлення захистів на стороні 6 кВ власних потреб 5-го енергоблоку (пристрій Альтра)
  • охолодження вихлопних патрубків ЦНД турбіни 5-го енергоблоку
  • система контролю, автоматичного та ручного керування, сигналізації системи парових ущільнень турбіни К200-130-3М4 5-го енергоблоку
  • монтаж живлення та управління електричних засувок паропроводів на енергоблоці №5 (програма реконструкції блоку)

ДОБРОТВІРСЬКА ТЕС

На станції реалізовано ряд проектів, а саме:

  • автоматизації насосної з освітлення води (контролер TWIDO Scheider Electric, GSM передача даних)
  • освітлення конвеєру паливоподачі 
  • система контролю температурного режиму роботи щітково-контактного апарату (ЩКА) турбогенераторів 
  • реконструкція системи контролю та керування енергоблоку 8, газова схема (98 моторизованих заслінок), спільно з EMERSON


CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500