послуги

ВІТРОВІ електростанції

ВІтрова енергетика

Світовир активно впроваджує зелені технології в енергетиці. Зокрема здійснює всі монтажні роботи по встановленню вітряків. Це роботи по облаштуванню фундамента, зведення щогли, встановлення гондоли, кріплення лопастей, підімкнення реле контролю заряду АКБ, або мережевого інвертора.

Наукові дослідження показують, що вітроенергетичний потенціал Землі становить 1200 ТВт. Даний показник є доволі високий, проте можливості використання даного виду енергії є різний в різних районах Землі. 

Для перетворення вітрового потоку в енергію використовують вітрові турбіни. Принцип дії яких, полягає в наступному: під напором вітру обертається вітроколесо з лопатями, яке передає крутний момент через систему передач валу генератора, що виробляє електроенергію. Існують дві принципово різні конструкції вітроенергетичних установок: з горизонтальною і вертикальною віссю обертання. 

Потужність вітрового потоку пропорційна до площі його перерізу і має кубічну залежність від швидкості вітру, тобто його потужність зростає ще швидше, ніж швидкість вітру. Вітрові електростанції рекомендовано встановлювати на місцевостях з потужними та сталими вітрами, а саме: прибережних смугах та вершинах гір.

реалізований проект

фотозвіт будівництва вітряка
CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500