Послуги

 СИСТЕМи ІНТЕРНЕТ РЕЧЕЙ

Системи Інтернет речей 

Інтернет речей - надзвичайна подія промислової революції. На сьогоднішній день, ми вступили у 4-ту хвилю революційних промислових інновацій. Industry 4.0 дає поштовх до активної автоматизації всіх процесів, машин, механізмів з метою прискорення технологічних змін та утримання лідерства на ринку. 

Автоматизовані та густо споряджені сенсорами виробничі процеси можна краще та ефективніше контролювати. Ризики і втрати зменшуються, коли операційне середовище безперервно перевіряють на наявність небезпеки, а самі об'єкти здатні коригувати свої дії, аби уникнути аварії. Компанії, що мають такі переваги, безумовно перемагають у конкурентній боротьбі. Інтернет речей стосується не лише локалізації об'єктів і використання їх для надання даних про довкілля та автоматизацію виконання завдань.

Це спосіб моніторити, вимірювати й осмислювати вічний рух світу і все, що ми робимо. Дані, генеровані Інтернетом речей, дадуть змогу глибше досліджувати фізичні зв'язки, поведінку людей і навіть фізичні аспекти нашої планети і всесвіту. 

Головною особливістю системи Інтернет речей є те, що вона звертається до даних і аналітики в реальному часі для визначення споживчих преференцій. Виробник, або продавець може швидко здійснити корекцію відповідно до змін продажів і споживання. 

Можливість заглибитися в дані і змінити все - від транспорту і правозастосування до сільського господарства і виробництва. Інтернет речей здатний проникати в усі закутки, шпарини і потоки інформації, які є недоступні до сприйняття людською свідомістю.Він створює нові типи мереж і систем для даних, інформації та знань. 

За оцінками Глобального інституту імені МакКінсі, економічний вплив Інтернету речей у 2025 році оцінюватиметься у 14-33 трлн. дол. 

Вже давно не виникає сумнівів, що під'єднані пристрої і системи підвищують рівень автоматизації і зручності використання та збільшують загальну вигоду для споживача. 

Наша компанія має досвід в проектуванні та реалізації проектів моніторингу та керування промисловими об'єктами. Ми займаємось розробкою, встановленням та налаштуванням систем, які дозволяють керувати та слідкувати за об'єктами через web-server, або додатку для мобільного телефону.

системи Інтернет речей

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ


Ми готові реалізувати ваші ідеї розробивши сучасне та адаптивне рішення.
 Якість та сервісне обслуговування гарантуємо.

CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500