Зелена енергетика має чималий вплив на розвиток як планети, так і людства зокрема. На сьогоднішній день близько 70 % виробництва енергії світу займають корисні копалини, решту 30% - відновлювальна енергетика. Проте, корисні копалини мають обмежені запаси та є доступними лише тимчасово. Галузь, що спеціалізується на отриманні та використанні енергії з відновлюваних джерел включє воду, сонце та вітер.
Широкий спектр послуг, індивідуальний підхід, професійна команда інженерів і монтажників готові розробити проект та впровадити в життя ваші ідеї.
Головне завдання гідроелектростанцій полягає у перетворенні енергії водного потоку в електричну енергію. Для цього використовуються турбіни, які з'єднані з генераторами. Лідерами по виробленню гідроенергії є Норвегія, Ісландія, Канада та Китай. Гідроелектростанції будують на річках, споруджуючи греблі та водосховища.
В Україні ГЕС поділяються на: малі (МГЕС) потужністю від 1 до 30 МВт; міні-ГЕС — від 100 до 1000 кВт; мікроГЕС — не більше 100 кВт, а також середні - від 30 до 1000 МВт та великі - більше 1000 мВт.
За типом ГЕС поділяють на: руслові, пригреблеві, дериваційні, гідроакумулюючі та припливні.
Компанія Світовир пропонує весь комплекс робіт з будівництва, модернізації та обслуговування.
Згідно досліджень астрономів Сонце світитиме ще як мінімум 5 мільярдів років. Таким чином, розвиток сонячної енергетики має чималі перспективи існування. Така енергія може бути перетворена в електричну двома шляхами: термодинамічним і фотоелектричним. Термодинамічний метод полягає у тому, що тепло від згоряння палива у теплових установках замінюється потоком концентрованого сонячного випромінення. Фотоенергетичний метод являє собою перетворення сонячної радіації в електричну енергію.
Для встановлення сонячних електростанцій в Україні найкраще підходять південні регіони. Середньорічний рівень інсоляції коливається від 2,92 до 3,58 кВт/m²/день. Позитивними сторонами сонячних електростанцій є те, що їх можна встановлювати практично будь-де (земля, дах, стіна). Бурхливий розвиток сонячної енергетики в Україні розпочався з прийняттям програми розвитку зеленої енергетики у 2008 році. З кожним роком сонячні панелі стають ефективнішими, що дозволяє перетворювати сонячну радіацію в електроенергію з меншими втратами.
Наукові дослідження показують, що вітроенергетичний потенціал Землі становить 1200 ТВт. Даний показник є доволі високий, проте можливості використання даного виду енергії є різний в різних районах Землі. Для перетворення вітрового потоку в енергію використовують вітрові турбіни. Принцип дії яких, полягає в наступному: під напором вітру обертається вітроколесо з лопатями, яке передає крутний момент через систему передач валу генератора, що виробляє електроенергію. Існують дві принципово різні конструкції вітроенергетичних установок: з горизонтальною і вертикальною віссю обертання. Потужність вітрового потоку пропорційна до площі його перерізу і має кубічну залежність від швидкості вітру, тобто його потужність зростає ще швидше, ніж швидкість вітру. Вітрові електростанції рекомендовано встановлювати на місцевостях з потужними та сталими вітрами, а саме: прибережних смугах та вершинах гір.
зелена енергетика
Реалізовані проекти
Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.
© 2020 All rights reserved.