Галузі діяльності

Зелена енергетика

Зелена енергетика має чималий вплив на розвиток як планети, так і людства зокрема. На сьогоднішній день близько 70 % виробництва енергії світу займають корисні копалини, решту 30% - відновлювальна енергетика. Проте, корисні копалини мають обмежені запаси та є доступними лише тимчасово. Галузь, що спеціалізується на отриманні та використанні енергії з відновлюваних джерел включє воду, сонце та вітер.


Широкий спектр послуг, індивідуальний підхід, професійна команда інженерів і монтажників готові розробити проект та впровадити в життя ваші ідеї. 

Головне завдання гідроелектростанцій полягає у перетворенні енергії водного потоку в електричну енергію.  Для цього використовуються турбіни, які з'єднані з генераторами. Лідерами по виробленню гідроенергії є Норвегія, Ісландія, Канада та Китай.  Гідроелектростанції будують на річках, споруджуючи греблі та водосховища. 

В Україні ГЕС поділяються на: малі (МГЕС) потужністю від 1 до 30 МВт;  міні-ГЕС — від 100 до 1000 кВт;  мікроГЕС — не більше 100 кВт, а також середні - від 30 до 1000 МВт та великі - більше 1000 мВт.

За типом ГЕС  поділяють на: руслові, пригреблеві, дериваційні, гідроакумулюючі та припливні.


Компанія Світовир пропонує весь комплекс робіт з будівництва, модернізації та обслуговування. 

Згідно досліджень астрономів Сонце світитиме ще як мінімум 5 мільярдів років. Таким чином, розвиток сонячної енергетики має чималі перспективи існування. Така енергія може бути перетворена в електричну двома шляхами: термодинамічним і фотоелектричним. Термодинамічний метод полягає у тому, що тепло від згоряння палива у теплових установках замінюється потоком концентрованого сонячного випромінення. Фотоенергетичний метод являє собою перетворення сонячної радіації в електричну енергію. 


Для встановлення сонячних електростанцій в Україні найкраще підходять південні регіони. Середньорічний рівень інсоляції коливається від 2,92 до 3,58 кВт/m²/день. Позитивними сторонами сонячних електростанцій є те, що їх можна встановлювати практично будь-де (земля, дах, стіна). Бурхливий розвиток сонячної енергетики в Україні розпочався з прийняттям програми розвитку зеленої енергетики у 2008 році. З кожним роком сонячні панелі стають ефективнішими, що дозволяє перетворювати сонячну радіацію в електроенергію з меншими втратами.

Наукові дослідження показують, що вітроенергетичний потенціал Землі становить 1200 ТВт. Даний показник є доволі високий, проте можливості використання даного виду енергії є різний в різних районах Землі. Для перетворення вітрового потоку в енергію використовують вітрові турбіни. Принцип дії яких, полягає в наступному: під напором вітру обертається вітроколесо з лопатями, яке передає крутний момент через систему передач валу генератора, що виробляє електроенергію. Існують дві принципово різні конструкції вітроенергетичних установок: з горизонтальною і вертикальною віссю обертання. Потужність вітрового потоку пропорційна до площі його перерізу і має кубічну залежність від швидкості вітру, тобто його потужність зростає ще швидше, ніж швидкість вітру. Вітрові електростанції рекомендовано встановлювати на місцевостях з потужними та сталими вітрами, а саме: прибережних смугах та вершинах гір.

зелена енергетика

Реалізовані проекти

Проектування, монтаж, автоматизація та диспетчеризація СЕС, ГЕС, ВЕС. Підбір обладнання, розрахунок окупності. Проектування, виробництво та монтаж систем автоматизації виробничих процесів відповідає стандарту системи менеджменту ISO 9001:2015.


CRM-форма появится здесь

Якщо Вас цікавить наша діяльність, Ви хочете співпрацювати, або маєте конкретні запитання - залиште запит заповнивши форму у лівій колонці і ми обов'язково з Вами зв'яжемось.

АДРЕСА вул. Данила Апостола, 10/313, м.Львів, Україна, 79040
МОБІЛЬНИЙ +380673334500